Sıkça Sorulan Sorular

cleangolife.com : Ev ve ofis temizliği; çocuk ve hasta bakıcılığı, hemşirelik ve refakatçilik; eğitmenlik danışmanlık gibi birçok alanda faaliyet gösteren online hizmet platformudur.
Memnuniyetin bizim için çok önemli! Aldığın hizmetten memnun kalmazsan 72 saat içerisinde bize bildirebilirsin! Hizmetin kalitesiyle alakalı bir problem olduğu takdirde, telafi amaçlı sana özel yeni bir temizlik planlaması yapıyoruz.
Hizmet satın aldığın süre boyunca yapılacak işleri hiçbir kısıtlama olmadan istediğin şekilde belirleyebiliyorsun.
Belirtilen işler dışında ekstra hizmet taleplerinizi ek herhangi bir ücret ödemeden yaptırabilirsiniz. (Hayır, herhangi bir ücret talep etmiyoruz.)
Temizlik sırasında kullanılacak temizlik malzemelerini isteğinize bağlı olarak sizden ya da tarafımızdan temin ediyoruz.
Haftanın 7 günü profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz.
Tarafımızdan yönlendirilen tüm ekip arkadaşlarımızın adli sicil kayıtları ve referansları incelenir, Cleango Life uzmanlarından aldıkları mesleki eğitim sonrası ekibimize dahil olurlar.
Ödeme güvenliğin bizim için önemli olduğundan sitemiz üzerinden oluşturulan güvenli ödeme alt yapısıyla ya da havale yöntemi ile ödeyebilirsin.
Tehlike içermeyen durumlarda camların iç ve dış temizliğini gerçekleştiriyoruz ancak ekip arkadaşlarımızın güvenliği bizim için her şeyden önemli. Onlar için riskli olabilecek hiçbir durumda camların dışarıdan temizlenmesine izin vermiyoruz.
Cleango Life güvencesiyle bütün rezervasyonlarını kontrol altında tutuyoruz. Olası bir olumsuzlukta ise hemen yedek eleman yönlendirmesi, en kötü senaryo için ise aldığımız tutarı iade ediyoruz.