Cleango Life

Teşekkür Oranı En Yüksek
Hizmet Platformu

Neden Cleango Life?

Hizmet Günü Öde!

Cleangolife ile tanışmadan önce herhangi bir ödeme yapmana gerek yok!

Profesyonel Hizmet

İhtiyacın olan hizmeti profesyonellerimiz yerine getirsin. Evin pırıl pırıl olsun.

Güvenli Ödeme

Kredi kartı ile ödeme veya Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli ödeme gerçekleştirebilirsin.

Kolay Rezervasyon

Ev temizliği, ofis temizliği vb. hizmetler arasından ihtiyacın olan hizmeti belirleyip rezervasyon yapabilirsin.

Cleango Güvencesi

Cleango Life üzerinden talep edeceğin tüm hizmetler %100 müşteri memnuniyeti politikası kapsamında Cleango tarafından güvence altındadır. CleanGo Life olarak sunduğumuz tüm hizmet kategorilerinde, kullanıcılar tarafından en yüksek değerlendirmeleri alan profesyonellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Alanında uzman yüzlerce personelimiz CleanGo Life memnuniyet garantisi kapsamında sizlerle buluşuyor.

Cleango Life Nasıl Temizliyor?

CleanGo Life personelleri tarafından sunulan temizlik hizmetlerinde, standart temizlik anlayışının dışına çıkıyor ve ev temizliğinin içeriğini sana, isteklerine ve evinin durumuna göre detaylandırıyoruz. Hizmetlerimizi dilediğin düzenlemeleri gerçekleştirerek size özel hale getiriyoruz.

Hizmet saatleri dahilinde yapılan ütü, dolap içi temizliği, cam silme gibi işlemler için hiçbir ekstra ücret talep etmiyor, tüm temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Dilersen yalnızca biriken ütülerin için ya da kirlenmiş dolap içlerin için bizi çağırabilir ya da tüm evini profesyonel personellerimize güvenle emanet edebilirsin.

Ev Temizliği En Uygun Fiyat Avantajı

4 Saat

790 TL' den
başlayan fiyatlar

1 + 0 için önerilir

Satın Al

5 Saat

845 TL' den
başlayan fiyatlar

1 + 1 için önerilir

Satın Al

6 Saat

895 TL' den
başlayan fiyatlar

2 + 1 için önerilir

Satın Al

8 Saat

995 TL' den
başlayan fiyatlar

3 + 1 için önerilir

Satın Al

Nereleri Temizliyoruz?

Temizliğe Dahil Hizmetlerimiz

İç/Dış Cam Silimi

Tehlikeli olmadığı sürece iç ve dış cam silimleri için ekstra ücret alınmaz.

Mutfak Temizliği

Fayanslar ıslak bezle silinir, kalebodur, ankastre, beyaz eşyalarınız silinir ve zemin temizlenir.

Salon Temizliği

İç ve tehlikesi olmayan dış Camlar, süpürme, silme, toz alma gibi tüm işlemler dahildir.

Ütü

Seçmiş olduğunuz hizmet saati kapsamında ütü yapılıp ek ücret alınmaz.

WC/Banyo Temizliği

Duşakabin, Klozet ve Fayans temizliği dahil tüm ıslak zemin temizliği yapılır

Yatak Odası Temizliği

İç dış cam silimi dahil süpürme, silme, toz alma, çarşaf değişimi işlemler temizliğe dahildir.

Hizmette Profesyonellik

Ev Temizliği

Ev temizliğinde personel arayışı ve temizlik düzenini kontrol etmenin oldukça uzun ve yorucu bir süreç olduğunun farkındayız. Cleango Life olarak güvenlik kontrollerinden geçmiş ve alanında uzman personellerimiz ile ihtiyacına en uygun hizmeti kısa sürede profesyonel şekilde sunarak bu süreci senin için kolaylaştırıyoruz.

Ofis Temizliği

Evimizden sonra en çok vakit geçirdiğimiz, hatta evden daha çok vakit geçirdiğimiz tek yer ofisimiz! Temiz ve düzenli bir ofiste çalışmanın verimliliği arttırdığı yapılan birçok araştırma ile ispatlandı. Sen işyerinde verimini arttırmaya odaklanırken Cleango Life olarak, ofis temizliğinde uzman personellerimizle en büyük destekçin oluyoruz.

Periyodik Temizlik

Tercihine göre belirlediğin haftalık veya iki haftalık periyotlarla evini temizliyoruz.

Müşteri Yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

cleangolife.com : Ev ve ofis temizliği; çocuk ve hasta bakıcılığı, hemşirelik ve refakatçilik; eğitmenlik danışmanlık gibi birçok alanda faaliyet gösteren online hizmet platformudur.
Memnuniyetin bizim için çok önemli! Aldığın hizmetten memnun kalmazsan 72 saat içerisinde bize bildirebilirsin! Hizmetin kalitesiyle alakalı bir problem olduğu takdirde, telafi amaçlı sana özel yeni bir temizlik planlaması yapıyoruz.
Hizmet satın aldığın süre boyunca yapılacak işleri hiçbir kısıtlama olmadan istediğin şekilde belirleyebiliyorsun.
Belirtilen işler dışında ekstra hizmet taleplerinizi ek herhangi bir ücret ödemeden yaptırabilirsiniz. (Hayır, herhangi bir ücret talep etmiyoruz.)
Temizlik sırasında kullanılacak temizlik malzemelerini isteğinize bağlı olarak sizden ya da tarafımızdan temin ediyoruz.
Haftanın 7 günü profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz.
Tarafımızdan yönlendirilen tüm ekip arkadaşlarımızın adli sicil kayıtları ve referansları incelenir, Cleango Life uzmanlarından aldıkları mesleki eğitim sonrası ekibimize dahil olurlar.
Ödeme güvenliğin bizim için önemli olduğundan sitemiz üzerinden oluşturulan güvenli ödeme alt yapısıyla ya da havale yöntemi ile ödeyebilirsin.
Tehlike içermeyen durumlarda camların iç ve dış temizliğini gerçekleştiriyoruz ancak ekip arkadaşlarımızın güvenliği bizim için her şeyden önemli. Onlar için riskli olabilecek hiçbir durumda camların dışarıdan temizlenmesine izin vermiyoruz.
Cleango Life güvencesiyle bütün rezervasyonlarını kontrol altında tutuyoruz. Olası bir olumsuzlukta ise hemen yedek eleman yönlendirmesi, en kötü senaryo için ise aldığımız tutarı iade ediyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

İlk yılında Istanbul'un tüm bölgelerinde binlerce evi temizleyen CleanGo, aldığı geri dönüşler ve sizlerin talepleri ile bu gün İzmir, Ankara, Antalya, Kocaeli, Bursa gibi büyük şehirlerimizde de binlerce eve Cleango Life güvencesi ile profesyonel temizlik hizmeti sunarak büyümeye devam ediyor.

Bir Temizlikçiye Mi İhtiyacın Var?