Nano Dezenfeksiyon

Fiyat: 239

+90

Cleango Life Dezenfeksiyon Hizmeti

CleanGO Life Projesi Nişantaşı Üniversitesi İnovasyon merkezi tarafından desteklenmektedir
Son günlerde evlerimizde ve iş yerimizde genel temizlik ile yok edilemeyen bakteri, virüs ve deri vb. kalıntıların sağlığımıza ciddi ölçüde zarar verdiğini biliyor, bu gibi virüslere ve bakterilere karşı koruma sağlayan işlemlere ihtiyaç duyuyoruz. CleanGO olarak bu konuda en güvenilir ve öneyici bir işlem olan dezenfeksiyon işlemi ile profesyonel ekibimiz ile yaşam alanlarınızı dezenfekte ediyoruz. Uygulanacak nano dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüsler üzerinde %99.99 oranında etkili olup, dezenfekte edilen ortamda bulunan kişilerin sağlığına tamamen zararsızdır.

Nasıl Yapıyoruz?

1
Dezenfeke Edilecek Ortamın Özelliklerini Belirt
2
Hizmet Günü Belirleyelim
3
Yaşam Alanını En Sağlıklı Hale Getirelim

Sağlığınıza Zarar Vermez

Yapılan uygulama, dezenfeksiyon işlemi esnasında ve sonrasında ortamda bulunan canlıların sağlığına zarar vermemekte, her hangi bir sağlık soruna yol açmamaktadır.

Bitkisel İçerik

Dezenfeksiyon uygulamasında kullanmış olduğumuz ürün içeriğinde kimyasal bulunmamakta ve bitkisel içeriklerden oluşmaktadır.

Virüsleri Tamamen Yok Eder

Cleango Life güvencesi ile yapılan dezenfeksiyon uygulaması ortamda bulunan virüslerin yok edilmesinde %99 oranında etkindir.

Neden Boya-Badana, Dezenfeksiyon Hizmeti ?

KALİTELİ HİZMET VE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Güncel verilere göre Türkiye'nin memnuniyet oranı en yüksek online ev hizmetleri platformu! Profesyonel hizmet personelleri ve 7/24 canlı destek ve müşteri temsilcilerimiz ile %100 müşteri memnuniyet politikası izliyoruz.

ŞEFFAF VE UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Cleangolife ile ödeyeceğin ücret açık, şeffaf ve basittir. Ek ücret yok. Kötü süpriz yok. Senin için düzenli olarak piyasa araştırması yapıyor, araştırma sonucunda en uygun fiyata hizmet garantisi sunuyoruz.

CLEANGO LİFE MEMNUNİYET GARANTİSİ

CleanGo Life, Türkiye genelinde sunmuş olduğu hizmetleri ile kullanıcılarından aldığı değerlendirmeler ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip! Tüm hizmetlerimiz kullanıcılar tarafından en yüksek değerlendirmeleri almış profesyonellerimiz ile CleanGo Life Memnuniyet Garantisi kapsamında sizlerle buluşuyor.

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ DESTEKLİ PROJE

Cleangolife projemiz Nişantaşı Üniversitesi Nishnova İnovasyon Merkezi tarafından desteklenmektedir.

Müşteri Yorumları